Sun. Jun 23rd, 2024

Wiele kobiet co roku zastanawia się nad tym, jaką odpowiednią suknię wieczorową wybrać na wyjątkową okazję. Zdecydować się na krój w kształcie litery A? Może lepiej wybrać wiązaną wersję? I jak to ostatecznie jest z popularnym stylem empire? To nie łatwa decyzja, dlatego poniżej podpowiemy jaki kierunek wybrać.

Przygotuj się na zakupy

Specjaliści z branży jednoznacznie twierdzą, że dobranie odpowiedniego kroju sukni, fasonu do kobiecej sylwetki nie należy do trudnych zadań. Uważają również, że masa kobiet wpada w zakłopotanie i ostatecznie nie wie co wybrać. Warto przed wyjściem na zakupy poznać kilka sugestii i porad, które w trakcie wycieczki po sklepach mogą być bardzo przydatne i pomogą podjąć decyzję zakupową.

Najpopularniejsze fasony sukienek wieczorowych\

Wiązana suknia na szyi pomaga uwydatnić i podkreślić twarz kobiety, która ją ubierze sprytnie odwracając wzrok od pozostałej części ciała. Pamiętajmy jednak, że taki wybór sukienki sprawi, że mocno będą podkreślone ramiona. Panie, które posiadają mocniej rozbudowaną sylwetkę muszą na to zwrócić szczególną uwagę. Suknie wieczorowe w takim stylu śmiało polecamy paniom, które mogą pochwalić się bardzo szczupłą sylwetką. Na drugim miejscu w rankingu popularności sukienek wieczorowych jest wersja sukienki o kształcie litery A. Taki krój zaliczamy do mocno praktycznych rozwiązań co z pewnością ma wpływ na jego popularność. Sekret ukryty jest w jednym drobnym elemencie – mowa o uniwersalności, takie sukienki są odpowiednie dla wielu rodzajów figur. Taka sukienka doskonale zaznacza talię, a dzięki temu, że jest szeroka na dole znakomicie ukrywa wszelkie mankamenty naszego ciała w tym miejscu. Mocno rekomendujemy taką sukienkę wszystkim – każdy wzrost odnajdzie się w niej doskonale. Ciekawostką jest fakt, że kobiety o pięknych kobiecych kształtach oraz szerszej talii również poczują się bardzo komfortowo. Wszystko dzięki odpowiednim odwracaniu uwagi od niższych części ciała, wzrok obserwatorów zatrzymuje się na twarzy, ramionach oraz biuście. Jeżeli szukasz odpowiedniej sukienki na studniówkę to dobry wybór dla Ciebie.

Styl Empire, dla kogo jest odpowiedni?

Następny w kolejności najbardziej popularny styl, to Empire. Krój o mocniejszym eleganckim charakterze i co istotne to fason, który skutecznie dodaje kobietom wzrostu. Jak łatwo się domyśleć automatycznie nasza figura zostanie wizualnie wyszczuplona. Zatem, jeżeli należysz do niższych kobiet to bez zastanowienia powinnaś rozważyć taki wybór. Jedną z najważniejszych cech sukienek Empire jest fakt, że idealnie są dopasowane w części gorsetowej. Często możemy trafić w takich sukienkach na wszelkiego rodzaju marszczenia i zakładki, które docenią Panie chcące ukryć i zamaskować drobne niedoskonałości.

Chcę wyglądać zjawiskowo, jak księżniczka!

Jeżeli aktualnie sprawdzasz i przeglądasz sukienki koktajlowe to powinnaś również zwrócić uwagę na pochodny fason, zwany stylem princess. Taka księżniczkowa wersja sukienki zaliczamy do mocno formalnych wersji. Każda księżniczka posiada idealnie dopasowany gorset i spódnicę o obszernym charakterze. Chcesz ukryć wszystkie niedoskonałości poniżej pasa? to strzał w dziesiątkę. Po drugiej stronie w stosunki do stylu princess mamy fason zwany Rybką – czyli długa wersja sukienki, odpowiednio dopasowana na całej długości sylwetki kobiety, gdzie jej rozszerzenie występuje dopiero za kolanem. Jeżeli jesteś szczęściarą i posiadasz perfekcyjną figurę to wykorzystaj ten atut! Takie suknie zwracają uwagę wszystkich gości, ponieważ nie każda z Pań może sobie pozwolić na tak odważny fason.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *